خبرخور

اعلام نتایج آزمون فراگیر کارشناسی ارشد پیام نور تا پایان سال

اعلام نتایج آزمون فراگیر کارشناسی ارشد پیام نور تا پایان سالبه گزارش خبرنگار دانشگاه گروه علمی فرهنگی هنری خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی دانشگاه پیام نور، آزمون فراگیر کارشناسی ارشد نوبت بیست و یکم دانشگاه پیام نور امروز با حضور ۸۷ هزار و ۶۸۰ داوطلب در ۱۸۰ رشته و یک هزار و ۳۳۷ رشته محل برگزار شد و نتایج هم تا پایان سال اعلام می‌شود.
دکتر مرتضی محسنی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور امروز در بازدید از حوزه امتحانی دانشگاه پیام نور تهران شرق، گفت: ۴۰ هزار و ۷۵۴ داوطلب مرد و ۴۶ هزار و ۹۲۶ داوطلب زن در این آزمون شرکت کرده اند.
وی افزود: آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور در ۵ گروه آزمایشی با نظارت کامل ستاد اجرایی دانشگاه پیام نور برای حفظ شیوه نامه‌های بهداشتی در ۱۶۷ حوزه امتحانی در ۳۱ استان و در نهایت دقت و سلامت برگزار شد.
آقای محسنی با بیان اینکه آزمون ساعت ۸:۳۰ آغاز شد، تاکید کرد: تمام داوطلبان قبل از ورود به جلسه از طریق سامانه سنجش؛ خوداظهاری کرونا را تکمیل کردند و در حوزه‌های امتحانی با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی حضور یافتند.
وی با عنوان اینکه ظرفیت پذیرش در دانشگاه پیام نور ۳۰ هزار نفر است، گفت: نتایج پذیرفته شدگان تا پایان سال اعلام می‌شود.
محسنی گفت: دانشجویان پس از پذیرش در ترم دوم کارشناسی ارشد تحصیل خود را آغاز می‌کنند و کلاس‌ها به صورت مجازی و غیرحضوری است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 4 =

دکمه بازگشت به بالا