خبرخور

اعلام فیلم‌های مسابقه ملی جشنواره سینماحقیقت

اعلام فیلم‌های مسابقه ملی جشنواره سینماحقیقتبه گزارش خبرنگار حوزه فرهنگ و هنر گروه علمی فرهنگی هنری خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت، در بخش مسابقه ملی این دوره‌ی جشنواره ۶۷ فیلم پذیرفته شدند که در قالب نمایش‌های برخط و از طریق پلت‌فرم‌های نمایش درخواستی به نمایش گذاشته می‌شوند.

اسامی فیلم‌ها و کارگردانان منتخب بخش «مسابقه ملی» سینماحقیقت به این شرح است:

*مستند‌های کوتاه:

۱- آق سو (عبدالله عزیزی)
۲- آلوسان (محسن اسلام‌زاده)
۳- باوه [پدر](محسن کولیوندی)
۴- برانازا [برادر خشکی‎ها](علی اسدی)
۵- پا به توپ (حدیث جان‎بزرگی)
۶- پریزاد (مهدی ایمانی شهمیری)
۷- تجارتخانه بوشی (هادی نعمت‎الهی)
۸- تنها نخواهم ماند (یاسر طالبی)
۹- حاج ابوالقاسم قناد و پسران (مهرداد خاکی)
۱۰- حلب دریا ندارد (میثم صبوحی)
۱۱- خانجان (بابک طاهری)
۱۲- درباره پدر درباره مرگ (فرهاد بهبهانی)
۱۳- رویای آشفته (احسان نیکبخت)
۱۴- زرافشون (مهدی رجبیان)
۱۵- سارو (محمد عبداللهی)
۱۶- سایه‏های کوتاه (محسن عسگری‎زاده)
۱۷- سنجاقک‎های برکه‏ی خشک… (محمدصادق بکتاشیان)
۱۸- شب‎ها در راه (حسن ملک‏زاده)
۱۹- فریاد بلوط (محسن سخاء)
۲۰- کاکل (هادی ثابت شوکت‎آباد)
۲۱- کامیون آبی (هادی آفریده)
۲۲- کمی با من برقص (مصطفی امامی)
۲۳- گاندو (تیمور قادری)
۲۴- نی‎سان (محسن ظریفی‏پور)
۲۵- وایو (پناه‏برخدا رضایی)
۲۶- همیشه شب همیشه روز (یاسر خیر)

*مستند‌های نیمه‌بلند:

۲۷- آخرین نفس‌ها (فراز فداییان)
۲۸- آناهید (حمیدرضا علیپور)
۲۹- آوای شب دهم (سمیه کریمی)
۳۰- امیدی ه (علی زهیری)
۳۱- بازگشت دوباره (فرهاد ورهرام)
۳۲- بر سر خاک (محسن خان‌جهانی)
۳۳- بر کرانه‌های کاسپین (پژمان مظاهری‌پور)
۳۴- به جهت یادگاری (سعید محسن صفوی‌فر)
۳۵- به یک آن (مریم ایزدی)
۳۶- چامون (آرمان قلی‌پور دشتکی)
۳۷- چلچلای سفری (حسن جعفری)
۳۸- درجستجوی زمان از دست رفته (محمدصادق سمیعی‌فر)
۳۹- راه ناتمام «اصغر قندچی» (مصطفی رزاق‌کریمی)
۴۰- رش او (رضا عباسی)
۴۱- زخم قند (مهدی باقری)
۴۲- شمع، گل، پروانه (محمدصادق بکتاشیان)
۴۳- طاهر (امیرمسعود حسینی)
۴۴- طلارودان (رضا مجلسی)
۴۵- ف- الف (فرشاد اکتسابی)
۴۶- قطعه ۱۹ (مسعود دهنوی)
۴۷- کل فاطمه (مهدی زمانپور کیاسری)
۴۸- مرغ آتش (حجت طاهری)
۴۹- موسیقی زندگی من است (مهدی محمودی)
۵۰- میر و مار (امید پاک‌پرور)
۵۱- هوبره (فتح‌الله امیری، نیما عسکری)

*مستند‌های بلند:

۵۲- آنجا سپیده‎‌دم (محسن جهانی، هاشم مسعودی)
۵۳- آینه‌دار (پویان کاظمی)
۵۴- انیمیشن ایرانی (مهرداد شیخان)
۵۵- ایاقچی (محمدحسن دامن‎زن)
۵۶- ایساتیس (علیرضا دهقان)
۵۷- جا‌های خالی پر شود (عطیه زارع ‎آرندی)
۵۸- چشم ایرانی (ساسان فلاح‎فر)
۵۹- خانه (افسانه سالاری)
۶۰- داغ قره‎باغ (سینا حسین‌پور اصل)
۶۱- در لباس سربازی (مهدی نقویان)
۶۲- رویا‌های خالکوبی شده (مهدی گنجی)
۶۳- ساکنین طبقه بالای لاله‏زار (فریبا رئیسی)
۶۴- کمیته (عبدالحسین بدرلو)
۶۵- گزارش رمادی (علی‎محمد ذوالفقاری)
۶۶- ناخدا دریایی (مازیار مشتاق ‎گوهری)
۶۷- هجده هزارپا (مهدی شامحمدی)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 19 =

دکمه بازگشت به بالا