خبرخور

اعلام برنامه‌های روز ششم جشنواره تئاتر فجر

اعلام برنامه‌های روز ششم جشنواره تئاتر فجربه گزارش خبرنگار حوزه فرهنگ و هنر گروه علمی فرهنگی هنری خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر، امروز پنجشنبه ۱۶ بهمن‌ماه همزمان با روز ششمین این رویداد، تالار وحدت، مجموعه تئاتر شهر، تئاتر مولوی، تماشاخانه ایرانشهر و تالار حافظ میزبان ششمین روز از اجرا‌های صحنه‌ای آثار این دوره از جشنواره خواهند بود.

 اجرا‌های صحنه‌ای
«تالار وحدت» تا پایان برگزاری جشنواره سی‌ونهم از ساعت ۱۸:۳۰ میزبان اجرای نمایش «سرباز» به کارگردانی آقای حسین پارسایی خواهد بود.
در مجموعه «تئاتر شهر» هم تالار اصلی در تمام روز‌های برگزاری جشنواره از ساعت ۱۸ میزبان اجرای نمایش «گرگاس‌ها یا روزبخیر‌آقای وزیر» به کارگردانی آقای حمیدرضا نعیمی خواهد بود.
«سگدو» به کارگردانی آقای عباس غفاری امروز ساعت ۱۷ در تالار چارسو اجرا می‌شود. تالار سایه در ساعت ۱۵ میزبان اجرای نمایش «بین یه عالمه ماهی» به کارگردانی آقای امیر دلفانی خواهد بود و «ناخوانده» به کارگردانی آقای افشین محمودی هم در ساعت ۱۷ در تالار قشقایی روی صحنه می‌رود.
در «تئاتر مولوی» و در ساعت ۱۵ نمایش «پنهان خانه پنج‌در» به کارگردانی آقای آرش فلاحت‌پیشه اجرا می‌شود.
تماشاخانه «ایرانشهر» هم در دو سالن «دکتر ناظرزاده» و «استاد سمندریان» میزبان آثار این دوره از جشنواره است. امروز در سالن ناظرزاده و در ساعت ۱۷ نمایش «آپ. آرت. مان» به کارگردانی آقای امیرشاه‌علی روی صحنه می‌رود. ساعت ۱۹ هم نمایش «یک کاست لته/ روی c» به کارگردانی آقای محمد اکبری در سالن سمندریان روی صحنه می‌رود.
در تالار حافظ هم نمایش «آخر بازی» به کارگردانی پارسوآ پاکیزه در ساعت ۱۹ روی صحنه می‌رود.

 نمایش‌های خیابانی
امروز پنجشنبه ۱۶ بهمن‌ماه و در بخش نمایش‌های خیابانی و دیگرگونه‌ها، از ساعت ۱۵:۳۰ تا ۱۸:۳۰ در محوطه مقابل تالار وحدت به ترتیب نمایش‌های «واگویه‌های یک فشنگ جنون‌زده»، «خوون سل»، «وطوپیا»، «زندگی با طعم باروت» و «آن سال‌ها» اجرا می‌شود.
در محوطه آب‌نمای بازار بزرگ «ایران‌مال» هم در دو نوبت ۱۸:۳۰ و ۱۹ دو نمایش «واگویه‌های یک فشنگ جنون‌زده» و «خوون سل» اجرا خواهد شد.
«ایوان انتظار» مترو میدان ولیعصر (عج) هم امروز در ساعت ۱۱ میزبان اجرای نمایش «آن سال‌ها» و پس از آن در ساعت ۱۱:۳۰ میزبان نمایش «زندگی با طعم باروت» خواهد بود.

 دیگرگونه‌ها
نمایش «دموکراسی سفارشی» به کارگردانی آقای میلاد جباری مولانا هم در بخش «دیگرگونه‌ها» امروز در ساعت ۱۸:۳۰ در باغ موزه قصر اجرا می‌شود. اجرای این نمایش تا ۱۹ بهمن ادامه خواهد داشت.
نمایش «آنتروپی» به کارگردانی خانم زهرا رفیعی در این بخش از ساعت ۱۶ در فضای مجازی اجرا می‌شود. اجرای این نمایش تا ۱۹ بهمن ادامه خواهد داشت.
نمایش «پانزده ثانیه» به کارگردانی پویان محمودی از امروز از ساعت ۱۷ در آدرس خیابان شهید باهنر، نرسیده به میدان قدس، بن بست نخعی پلاک یک اجرا می‌شود. این اجرا تا تاریخ ۱۷ بهمن ادامه خواهد داشت.
نمایش «است» به کارگردانی آقای جعفر حجازی از ساعت ۱۳ امروز از مبدأ خیابان خارک اجرای خود را آغاز می‌کند. این اجرا تا ۱۸ بهمن ادامه خواهد داشت.
نمایش «هوم» به کارگردانی سارا کریمیان اقبال امروز در دو نوبت ۱۶:۳۰ و ۱۸ در نشانی کارگر شمالی، خیابان نصرت، نبش کوچه عباسی، پلاک ۷۴ اجرا می‌شود. این اجرا تا روز ۱۷ بهمن ادامه خواهد داشت.
نمایش «تناسخ» به کارگردانی مهیار جوادی‌ها امروز ساعت ۱۵ به‌صورت گردشی اجرا خواهد داشت. این اجرا تا ۱۹ بهمن ادامه دارد.

 نمایش‌های رادیویی
امروز در بخش اجرا‌های رادیویی دو نمایش «سوزنبان» به کارگردانی آقای محمد زادمهر در ساعت ۱۶ و نمایش «اتاق ۲۴» به کارگردانی آقای داریوش شهبازی در ساعت ۱۸ در تماشاخانه استاد عباس جوانمرد اجرا خواهد شد.

سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر تا ۲۰ بهمن ادامه دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا