خبرخور

استخدام ۳۰ هزار نیروی جدید در وزارت بهداشت

استخدام ۳۰ هزار نیروی جدید در وزارت بهداشتبه گزارش خبرنگار حوزه بهداشت و سلامت گروه علمی فرهنگی هنری خبرگزاری صدا و سیما به نقل از وبدا، آقای سیدکامل تقوی نژاد افزود: یکی از مهم‌ترین اولویت‌های مورد نظر در دو سال اخیر، رفع کمبود‌ها و تأمین نیروی انسانی فعال بیمارستان‌ها و مراکز بهداشتی و درمانی راه اندازی شده در کشور بوده است.

وی تصریح کرد: با تأمین مالی مجوز جذب ۳۰ هزار نیروی انسانی جدید که بخش عمده‌ای از آن‌ها در بیمارستان ها، مراکز بهداشتی درمانی و پایگاه‌های اورژانس شروع به کار خواهند کرد، می‌توان انتظار داشت که از «بارکاری» بسیار بالای کادر پرتلاش و خستگی ناپذیر دانشگاه‌های علوم پزشکی و مدافعان سلامت کشور کاسته شود.

آقای تقوی نژاد تأکید کرد: با بکارگیری این نیروها، تعداد افرادی که در ۲ سال اخیر جذب وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی می‌شوند به بیش از ۵۰ هزار نفر خواهد رسید که ان شاءالله شاهد تحول عظیم و تأثیرگذار در حوزه منابع دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور خواهیم بود.

وی افزود: دفترچه آزمون برای بکارگیری تعداد ۷ هزار نفر از محل مجوز‌های قبلی در ماه دی امسال منتشر و آزمون استخدامی نیز در هفته آخر بهمن برگزار خواهد شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا