دسته‌بندی نشده

از سرویس دهی مخابرات اصلا راضی نیستم!

سلام

از اذان ظهر تا همین الان منتظر آپلودشدن یک فایل حدودا ۸ مگی بر روی هاستم هستم. عمق فاجعه درک شد؟! از اذان ظهر یعنی حدود ساعت ۱۲ تا الان یعنی حدود ساعت ۱۸:۳۰٫ بیش از یک‌ماه پیش هم با استفاده از سامانه‌ی ۲۰۲۰ برای خط خانه، اینترنت سفارش دادم. اما اگر شما به کره‌ی ماه سفر کردید بنده هم اینترنت را در خط منزل استفاده کردم.

خدمات‌دهی جناب مخابرات در اینترنت پرسرعت علی‌رغم تبلیغات آنچنانی‌اش واقعا به درد نمی‌خورد. قبوض پر از تبلیغات که فقط با یک تماس ‌تلفنی، اینترنت چنین و چنان داشته باشید و کلی حرف‌های دیگر که پر هستند از خالی.

چون قرار دارم سر فرصت مطلبی راجع به درآمد حاصله از این راه که به جیب مخابرات و دولت می‌رود بنویسم، به همین مقدار بسنده می‌کنم که اگر درآمد حاصله از این سرویس و خدمات‌دهیِ عدم مطابق با تبلیغاتی که می‌کنند حرام صریح نباشد بعید می‌دانم پاک باشد و لااقل شبهه‌ناک نباشد.

شما تصور کنید این همه در اسلام راجع به لقمه‌ی حلال و حرام و اثرات آن بر زندگی، گفته و سفارش شده است. و حالا تصور کنید تزریق این همه پول –لااقل- شبهه‌دار را به بدنه‌ی دولت و سیستم که قرار است با آن کار کرده و دوباره برگرداند به چرخه‌ی اقتصادی مملکت، چه آشی می‌شود برای خودش.

جناب دولت و مخابرات و…! جنابان مسئولین خدمات‌رسانی و خدمت‌رسانی به مردم این مملکت! بنده به سهم خودم از خدمات‌دهی شما در عرصه‌های گوناگون راضی نیستم. قبول دارم که قسمتی از ضعف در سیستم برمی‌گردد به ساختار و فرهنگ عمومی و چه و چه، اما با همه‌ی اینها نمی‌توانم دلم را از شما راضی کنم. به هر حال بنده و امثال بنده برای دریافت خدماتی که شما برایش تبلیغات آن‌چنانی هم کردید، هزینه صرف کردیم. دیگران خود دانند اما بنده از خدمات‌رسانی شما راضی نیستم. و چون دستم به شما نمی‌رسد و اگر برسد فایده‌ای ندارد، قرارمان لابد می‌افند برای آن طرف.

والسلام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 3 =

دکمه بازگشت به بالا