خبرخور

ارائه آخرین آمار ثبت‌نام‌ها در آزمون سراسری قرآن / اصفهانی‌ها؛ بیشترین متقاضی

براساس اعلام دبیرخانه نوزدهمین دوره آزمون سراسری قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، استان اصفهان با ثبت‌نام ۱۰ هزار و ۹۲۸ نفر در جایگاه نخست به عنوان بیشترین ثبت‌نام‌کنندگان قرار گرفته است و مؤسسات مکتب‌القرآن الکریم استان قم، مهد قرآن حضرت جواد‌الائمه(ع) یزد، دارالقرآن الکریم اصفهان به ترتیب رتبه‌های اول تا سوم را به خود اختصاص داده‌اند.

به گزارش ایکنا، ثبت‌نام در نوزدهمین دوره آزمون سراسری قرآن و عترت تا ۱۵بهمن‌ماه ادامه دارد.

بنابر اعلام دبیرخانه آزمون، مکتب‌القرآن الکریم استان قم با ثبت‌نام هزار و ۸۸۸ نفر، مهد قرآن حضرت جواد‌الائمه(ع) یزد با ثبت‌نام هزار و ۴۴۶ نفر، دارالقرآن الکریم اصفهان با ثبت‌نام هزار و ۴۲۲ نفر، مؤسسه عاشقان اباصالح المهدی(عج) قم با ثبت‌نام هزار و ۱۵۳ نفر و تدبر در قرآن و سیره مشهد با ثبت‌نام هزار و ۱۲۳ نفر به ترتیب رتبه‌های اول تا پنجم بالاترین ثبت‌نامی را بین مؤسسات کل کشور دارا هستند.

آمار ثبت‌نامی مؤسسات شرکت‌کننده در نوزدهمین آزمون سراسری قرآن تاکنون

وضعیت مؤسسات ثبت‌نام‌کننده در نوزدهمین آزمون سراسری قرآن در هر استان تاکنون

به گزارش ایکنا، بیشترین متقاضی ثبت‌نام در این آزمون از استان اصفهان با ثبت‌نام ۱۰ هزار و ۹۲۸ نفر، خراسان رضوی با ثبت‌نام ۸ هزار و ۵۲۴ نفر، قم با ثبت‌نام ۷ هزار و ۹۸۰ نفر، فارس با ثبت‌نام شش هزار و ۱۱۱ و تهران نیز با ثبت‌نام پنج هزار و ۷۵۲ نفر بودند و کمترین ثبت‌نام‌کنندگان از منطقه آزاد قشم با هشت نفر ثبت‌نامی، منطقه آزاد اروند با ۸۳ ثبت‌نامی و کردستان با ۵۶۵ ثبت‌نامی هستند.

آمار ثبت‌نام متقاضیان شرکت در نوزدهمین آزمون سراسری قرآن تاکنون

این آزمون، امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا، نیمه اول اسفندماه به صورت مجازی و با مراجعه به سامانه quranedu.ir برگزار خواهد شد.

ثبت‌نام نوزدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت به همت معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از ۱۰ دی‌ماه سال جاری آغاز شد.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 15 =

دکمه بازگشت به بالا