دسته‌بندی نشده

اجرای نمایش «بی‌تابستان» به مناسبت ایام سوگواری حضرت علی (ع) :: کیمیا

بسم الله الرحمن الرحیم

به مناسبت ایام سوگواری امیرالمومنین علی علیه‌السلام گروه نمایشی راز با همکاری مجتمع مذهبی فرهنگی امام رضا علیه‌السلام و حمایت نگین خودرو آفتاب، نمایش «بی‌تابستان» را اجرا می‌نماید.

زمان: ۱ تا ۱۰ مرداد، ساعت ۱۸

مکان: خیابان انقلاب، تقاطع خیابان شهید نامجو، مجتمع مذهبی فرهنگی امام رضا علیه‌السلام

برای رزو بلیط مهمان (رایگان) با شماره تلفن ۰۹۳۶۶۸۱۹۱۵۴ تماس بگیرید و یا به صفحه‌ی شخصی آقای قاسم عوض‌بیگی مراجعه نمایید.

باتشکر

بیشتر درباره‌ی نمایش:

نمایش «بی‌تابستان» به نویسندگی خانم هنگامه آذین و کارگردانی آقای قاسم عوض‌بیگی از اول مرداد ماه روی صحنه می‌رود. این نمایش که به مناسبت شهادت حضرت امیر المومنین علیه‌السلام روی صحنه می‌رود، روایت سه روز سه روز بی‌تابی و انتظار است… گروه نمایش راز بعد از اجرای موفق و تاثیرگزار نمایش «زخمی که بر دلم نشست» این نمایش را روی صحنه می‌برد. سیدعلی زاهدی، حمزه عوض‌بیگی، علی ساربان‌نژاد، نیما درویش و قاسم عوض‌بیگی بازیگران نمایش «بی‌تابستان» هستند که با همکاری مجتمع فرهنگی مذهبی امام رضا(ع) و با حمایت شرکت نگین خودرو آفتاب روی صحنه می‌رود. علاقه‌مندان به تماشای این نمایش می‌توانند از ۱ تا ۱۰ مرداد ماه هر روز ساعت ۱۸ در سالن مجمتع فرهنگی مذهبی امام رضا (ع) به نشانی خیابان انقلاب تقاطع شهید نامجو مراجعه کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا