خبرخور

اجرای مسابقه پیامکی همزمان با مسابقات بین‌المللی

اجرای مسابقه پیامکی همزمان با مسابقات بین‌المللیحمید مجیدی‌مهر، معاون مسابقات مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه در گفت‌وگو با خبرنگار ایکنا از تخصیص ۱۰۰ میلیون تومان جایزه نقدی برای برگزیدگان مسابقات روزانه سی‌و‌هفتمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن خبر داد و گفت: در ایام برگزاری مسابقات به صورت روزانه، سؤالات پیامکی برای مخاطبان از آنتن رادیو قرآن و شبکه قرآن و معارف سیما پخش می‌شود.

وی افزود: هر شب یک سؤال پیامکی معارفی برای مخاطبان طرح خواهد شد و پس از قرعه‌کشی از بین افرادی که پاسخ صحیح را ارسال کنند به سی‌ نفر جایزه نقدی و در مجموع طی یک هفته به ۱۵۰ نفر جوایزی اهدا خواهد شد.

مجیدی‌مهر تصریح کرد: از طرف دیگر یک نظرسنجی مردمی نیز برنامه‌ریزی شده است تا مخاطبان نیز بهترین قاری، بهترین حافظ کل و بهترین مرتل این دوره از مسابقات را پیش‌بینی کنند. اگر پیش‌بینی افراد، بین سه برگزیده نهایی باشد، در قرعه‌کشی شرکت داده خواهند شد. در هر رشته به پنج نفر از افرادی که درست پیش‌بینی کرده باشند، مبلغ یک میلیون تومان اعطا خواهد شد.‌

یادآور می‌شود، مرحله نهایی سی‌وهفتمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن ایران از ۱۶ تا ۲۰ اسفندماه در سالن سوره حوزه هنری تهران به صورت داوری زنده و پخش آثار شرکت‌کنندگان در رشته‌های مختلف برگزار می‌شود.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا