دست‌نوشتهموضوعاتوبلاگ

آقای جو بایدن، گوشی دستت باشد!

 

وقتی آقای فواد ایزدی در برنامه‌ای که به مناسبت شهادت سردار شهید قاسم سلیمانی به صورت زنده از شبکه‌ی ۳ سیما پخش می‌شد گفت: «کاری که ما می‌توانیم برای گرفتن انتقام خون سردار انجام دهیم این است که اجازه ندهیم دونالد ترامپ برای دور دوم، رئیس جمهور آمریکا شود»، من هم مثل مجری برنامه تعجب کردم؛ مخصوصاً وقتی که در جواب مجری، شاهد مثالی از اتفاقی شبیه به این، در سال‌های ابتدایی انقلاب آورد.

این پیش‌بینی یا تحلیل جالب را آن روز گوشه‌ی دلم نگه داشتم تا ببینم آخرش چه می‌شود؟! وقتی جو بایدن از دونالد ترامپ جلو افتاد هم صبر کردم تا نتیجه کاملا مشخص شود؛ ضمن این‌که بر میزان تعجبم هم افزوده شد. حالا که این تحلیل یا پیش‌بینی به تحقق پیوسته است انگار باید به آقای فواد ایزدی، هنوز هم با مقداری تعجب، دمت گرم گفت و به جو بایدن هم گفت:

اگر توانستیم دونالد ترامپ را از رسیدن به دور دوم ریاست جمهوری آمریکا محروم کنیم، حتماً خواهیم توانست مجبورت کنیم از نیمه‌ی راه، کاخ سفید را رها کنی؛ پس مراقب حرکات و سکناتت باش!

 

 

* من معتقد هستم انتقام سخت هنوز به جای خود باقی است.

* این چند خط را قبل از شهادت شهید محسن فخری‌زاده نوشتم؛ امروز که در خبرها آمده بود: «تمام ۵۰ ایالت آمریکا نتایج انتخابات را تایید کردند» دوباره یادش افتادم و فکر کردم شاید انتشارش خالی از لطف نباشد. به هر حال بنده که از تحلیل آقای فواد ایزدی خوشم آمد.

* هرچه گشتم که فیلم کامل مصاحبه با آقای فواد ایزدی را پیدا کنم، نشد که نشد. سایت‌های خبری و تلوبیون و سایت شبکه‌ی ۳ و غیره و غیره را شخم زدم اما موفق نشدم. به هر حال این مصاحبه در برنامه‌ی «سلام شب بخیر» -اختصاصی شهادت سردار سلیمانی- با اجرای سیدحسین حسینی از شبکه‌ی ۳ سیما، در دی‌ماه ۱۳۹۸، به صورت زنده پخش شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا