خبرخور

آغاز طرح کشوری بیماریابی و جداسازی مبتلایان کرونا

آغاز طرح کشوری بیماریابی و جداسازی مبتلایان کرونابه گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما دکتر پیرحسین کولیوند رئیس قرارگاه پشتیبانى طرح آموزش، بیماریابى و جداسازى مدیریت کرونا (طرح شهید حاج قاسم سلیمانی) گفت: هتل و مهمانسرا‌ها را با قیمتی ارزان در اختیار خواهیم گرفت و برای قرنطینه مبتلایان استفاده خواهیم کرد.
 
وی افزود: در سطح استان‌ها از خوابگاه‌های تجهیز شده برای نقاهتگاه و ایزوله کردن مبتلایان استفاده میکنیم و نیرو‌های اورژانس هم در این اماکن مستقر می‌شوند.
 
آغاز طرح کشوری بیماریابی و جداسازی مبتلایان کرونا
رئیس قرارگاه پشتیبانی طرح آموزش، بیماریابی و جداسازی مدیریت کرونا گفت: از همه ظرفیت های هتل ها، خوابگاه ها، سالن های ورزشی برای قرنطینه مبتلایان و جداسازی آنها از خانواده ها استفاده می شود.
 دکتر پیرحسین کولیوند با اشاره به آغاز طرح کشوری بیماریابی و جداسازی مبتلایان کرونا افزود: با همکاری اورژانس کشور، هلال احمر، استانداری ها و وزارت ورزش و جوانان و بنیاد مستضعفان از همه ظرفیت های هتل ها، خوابگاه ها، سالن های ورزشی برای قرنطینه مبتلایان و جداسازی آنها از خانواده ها استفاده می شود.
رئیس قرارگاه پشتیبانی طرح آموزش، بیماریابی و جداسازی مدیریت کرونا (طرح شهید حاج قاسم سلیمانی) گفت: هتل و مهمانسرا ها را با قیمتی ارزان در اختیار خواهیم گرفت و برای قرنطینه مبتلایان استفاده خواهیم کرد.
وی افزود: در سطح استان ها از خوابگاه های تجهیز شده برای نقاهتگاه و ایزوله کردن مبتلایان استفاده می کنیم و نیروهای اورژانس هم در این اماکن مستقر می شوند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + چهار =

دکمه بازگشت به بالا