خبرخور

آخرین مهلت دریافت کارت آزمون دوره‌های فراگیر ارشد

آخرین مهلت دریافت کارت آزمون دوره‌های فراگیر ارشدآقای امیرحسین بهروز در مصاحبه اختصاصی تلفنی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: بیست و یکمین دوره آزمون کارشناسی ارشد پیام نور فراگیر با شرکت ۸۷ هزار داوطلب در روز جمعه ۱۷ بهمن ۹۹ در مراکز آزمونی برگزار می‌شود.
وی گفت: داوطلبان در هزار و ۳۰۰ رشته محل در ۱۸۰ رشته به رقابت می‌پردازند و ۳۰ هزار نفر پذیرش می‌شود.
آقای دکتر بهروز افزود: کارت شرکت در آزمون در روز سه شنبه ۱۴ بهمن در سایت سازمان سنجش قرار گرفت و داوطلبان تا پایان روز پنج شنبه ۱۶ بهمن تا ساعت ۲۴ فرصت دارند برای دریافت کارت مراجعه کنند و اگر کارت آن‌ها مغایرتی داشت می‌توانند از طریق سایت سازمان سنجش ویرایش اطلاعات را انجام دهند.
وی با بیان اینکه آزمون در صبح روز جمعه ۱۷ بهمن برگزار می‌شود تأکید کرد: آزمون بیست و یکمین دوره کارشناسی ارشد پیام نور فراگیر در ساعت ۸:۳۰ دقیقه صبح روز جمعه ۱۷ بهمن برگزار می‌شود و داوطلبان باید قبل از ورود به جلسه از طریق سامانه سنجش، سامانه خود اظهار کرونا را تکمیل کنند.
وی گفت: رعایت کلیه شیوه نامه‌های بهداشتی برای تمامی داوطلبان برای حضور در این آزمون واجب است و حوزه‌های آزمون نیز با شرکت نمایندگان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی بررسی می‌شود.
وی در خصوص نتایج این دوره از آزمون گفت: نتایج پذیرفته شدگان تا پایان سال اعلام می‌شود و کلاس‌ها به صورت مجازی و غیر حضوری است.
آقای دکتر بهروز تأکید کرد: آزمون در یک روز با حضور ۴۰ هزار و ۷۵۴ داوطلب آقا و ۴۶ هزار و ۹۲۶ داوطلب خانم در هزار و ۳۳۷ رشته محل برگزار می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + نوزده =

دکمه بازگشت به بالا